Pool |
Name |
Judge |
Referee |
|
ADM |
Steve Bettinger |
Y |
Y |
BB |
Stephanie Kodiak |
Y |
N |
BB |
Leigh Weil |
Y |
N |
BB |
Jennifer Fedder |
Y |
N |
BB |
Gangesh Gundeti |
Y |
N |
BB |
Debora Kersfeld |
Y |
N |
BB |
David Curren |
Y |
N |
BB |
Bert Burson |
Y |
N |
BB |
Amberlie Price |
Y |
N |
BB |
Alicia Deeny |
Y |
N |
CG |
Nidhi Verma |
Y |
N |
CG |
Michele Boudreaux |
Y |
N |
CG |
Matt Poffenroth |
Y |
N |
CG |
Lynn Smith |
Y |
Y |
CG |
Katie Scoville |
Y |
N |
CG |
Katherine Corsico |
Y |
N |
CG |
Justin Smith |
Y |
Y |
CG |
Jon Simon |
Y |
N |
CG |
John Wilson |
Y |
N |
CG |
Greg Berlin |
Y |
Y |
CS |
Shelley Cohen |
Y |
Y |
CS |
Megan Gallo |
Y |
N |
CS |
Mark Zimsky |
Y |
N |
CS |
Lisa Adelson |
Y |
Y |
CS |
Julie Lam |
Y |
N |
CS |
Craig Aaron |
Y |
N |
CS |
Carmen Helena Ruzza |
Y |
N |
FV |
Tina Wong |
Y |
N |
FV |
Tamara Moore |
Y |
N |
FV |
Patricia Riff |
Y |
N |
FV |
Nita Wong |
Y |
N |
FV |
Kyra Kissam |
Y |
Y |
FV |
Kristy Johnson |
Y |
Y |
FV |
Kristana Johnson |
N |
Y |
FV |
Kalliroi Landry |
Y |
N |
FV |
John Suver |
Y |
N |
FV |
Joe McKelvey |
Y |
N |
FV |
Jeff Wong |
Y |
Y |
FV |
Jason Weil |
Y |
N |
FV |
Greg Robleto |
Y |
N |
FV |
Frank Landry |
Y |
N |
FV |
Eric Wong |
Y |
N |
FV |
Ed Johnson |
Y |
Y |
FV |
David Pasquill |
Y |
N |
FV |
Chris Henry |
Y |
Y |
FV |
Bruce Suitor |
Y |
N |
FV |
Brigid McKelvey |
Y |
N |
FV |
Andrew VanCuran |
Y |
N |
GW |
Zac Morford |
Y |
Y |
GW |
Traci Vagnucci |
Y |
Y |
GW |
Tessie October |
Y |
N |
GW |
Tammy Deuster Tamiz |
Y |
Y |
GW |
Sean Bruce |
Y |
N |
GW |
Sara Willbrich |
Y |
N |
GW |
Ramona Schreiber |
Y |
Y |
GW |
Paul Majarowitz |
Y |
N |
GW |
Nikki Dees |
Y |
N |
GW |
Michael Vagnucci |
Y |
Y |
GW |
Matthew Lloyd |
Y |
N |
GW |
Matt Lupes |
Y |
N |
GW |
Key Printup |
Y |
N |
GW |
Dayna Majarowitz |
N |
Y |
GW |
Carrie Lawlor |
Y |
N |
GW |
Cara Hur |
Y |
N |
GW |
Amir Tamiz |
Y |
N |
GW |
Aaron Lane |
Y |
Y |
LF |
Trenna Valado |
Y |
Y |
LF |
Robyn Miller-Tarnoff |
Y |
N |
LF |
Robin Miller-Tarnoff |
Y |
N |
LF |
Markus Hofbauer |
Y |
N |
LF |
Lisa Holloway |
Y |
N |
LF |
Kenny Dubin |
Y |
N |
LF |
Kara Maciel |
Y |
N |
LF |
Joseph Matal |
N |
Y |
LF |
Chris Eno |
Y |
N |
LF |
Ben Pekkanen |
Y |
N |
LF |
Anya Pankratova |
Y |
N |
LF |
Anya Pankratora |
Y |
N |
MCT |
Pete Ryba |
Y |
Y |
MCT |
Doris Ryba |
Y |
Y |
MCT |
David Bixler |
Y |
Y |
MO |
Sumona Guha |
Y |
Y |
MO |
Silvane Schwengber |
Y |
N |
MO |
Sean Moore |
Y |
Y |
MO |
Rebecca Coyle |
Y |
N |
MO |
Rachel Toker |
Y |
N |
MO |
Molly Pisula |
Y |
N |
MO |
Louise Assem |
Y |
N |
MO |
Kimberly Frank |
Y |
N |
MO |
Isabel Cardenas-Vavia |
Y |
N |
MO |
Fernando Blanco |
Y |
N |
MO |
Chuck Pisula |
Y |
N |
MO |
Carin Robinson |
Y |
N |
MO |
Amanda Cabe |
Y |
N |
MP |
Ugo Gentilini |
Y |
N |
MP |
Sid Stanton |
Y |
N |
MP |
Rebecca Skipper |
Y |
N |
MP |
Rebecca Hamilton |
Y |
N |
MP |
Mark Cohen |
Y |
Y |
MP |
Lori Schumacher |
Y |
N |
MP |
Kwabena Akowuah |
Y |
N |
MP |
Jeannine Mosca |
Y |
Y |
MP |
Heather Kuduk-Hsu |
Y |
Y |
MP |
Frederica Argento |
Y |
N |
MP |
Derrick Hsu |
Y |
Y |
MP |
Debra Budiani-Saberi |
Y |
N |
MP |
Cynthia Lieberman |
Y |
N |
MP |
Claire Prestel |
Y |
N |
MP |
Caitlin Wheeler |
Y |
N |
MP |
Brian Silvola |
N |
Y |
MP |
Ben Batros |
Y |
N |
MP |
Ali Saberi |
Y |
N |
MW |
Victor Henriquez |
Y |
N |
MW |
Sarah Day |
Y |
N |
MW |
Ryan Armstrong |
Y |
N |
MW |
Regan Smith |
Y |
N |
MW |
Ray Hodges |
Y |
Y |
MW |
Maria Szokolai |
Y |
N |
MW |
Maria Del Carmen Munoz |
Y |
N |
MW |
Lisa Zhu |
Y |
N |
MW |
Kostya Dunaev |
Y |
N |
MW |
Kentner Singleton |
Y |
N |
MW |
Kelly Dunston |
Y |
Y |
MW |
Kara Fisher |
Y |
N |
MW |
June Watkins |
Y |
N |
MW |
Jeremy Smyth |
N |
Y |
MW |
J. Martin Pierre-Canel |
Y |
N |
MW |
Chris Cox |
Y |
N |
MW |
Chelsie Anttila Dotson |
Y |
N |
MW |
Chelsea Antilla Dotson |
N |
Y |
MW |
Carolyn Crow |
Y |
N |
MW |
Brian Fisher |
Y |
N |
NCC |
Wayne Gibson |
Y |
Y |
NCC |
Terrance Heath |
Y |
N |
NCC |
Rebecca Gale |
Y |
Y |
NCC |
Rachael Abramson |
Y |
N |
NCC |
Leah Tuhn |
Y |
N |
NCC |
Jeff Gee |
Y |
Y |
NCC |
Geoffrey Briggs |
Y |
Y |
NCC |
Dana Peterson |
Y |
N |
NCC |
Cara Lichtenstein |
Y |
N |
NCC |
Anne Meesman |
Y |
N |
NCC |
Ami Grant |
Y |
N |
NCC |
Alison Gee |
Y |
N |
OF |
Tom Partosh |
Y |
N |
OF |
Branko Jovanovic |
Y |
N |
OF |
Andrew Brannan |
N |
Y |
OGC |
McHale Lucy |
Y |
Y |
OGC |
Lauren Kim |
Y |
N |
OGC |
Laura Skandalis |
Y |
N |
OGC |
Kate Fernandez |
Y |
N |
OGC |
John Saunders |
Y |
N |
OGC |
Joe Saunders |
Y |
N |
OGC |
Jessica Kalt |
Y |
N |
OGC |
J. Allen |
Y |
N |
OGC |
Issi Mroz |
Y |
N |
OGC |
Holly Balshem |
Y |
N |
OGC |
Eve Pietrzyk |
Y |
N |
OGC |
Eliana Beals-Simon |
Y |
N |
OGC |
David Driver |
Y |
N |
OGC |
Craig Lockard |
Y |
Y |
OGC |
Cole Pritchett |
Y |
N |
OGC |
Charlotte Bull |
Y |
N |
OGC |
Caroline Hagerty |
Y |
Y |
OGC |
Bryan Pietrzyk |
Y |
N |
OGC |
Brook Ybarra |
Y |
N |
OGC |
Becky Bull |
Y |
N |
OGC |
Alison Serino |
Y |
N |
OGC |
Alisa Driver |
Y |
N |
OGC |
Adrienne Hallett Usher |
Y |
N |
OGC |
Adam Grasheim |
Y |
N |
OGC |
Ms. McWhorter |
Y |
N |
PA |
Tracey Norberg |
Y |
N |
PA |
Suzanne Shirzad |
Y |
N |
PA |
Susanne K. Shirzad |
Y |
N |
PA |
Sheri Bohinc |
N |
Y |
PA |
Julie March |
Y |
N |
PA |
Elizabeth (Liz) Lambert |
Y |
N |
PA |
Courtney Woolridge |
Y |
N |
PO |
ZhuoJun Joan Zhao |
Y |
N |
PO |
Tina Kashiouris |
Y |
N |
PO |
Jonathan Tuminaro |
Y |
N |
PO |
Helina Tuminaro |
Y |
N |
PO |
Gita Ziabari |
Y |
Y |
PW |
Williams Eric |
Y |
N |
PW |
Toby Cole |
Y |
N |
PW |
Teresa Williams |
Y |
Y |
PW |
Scott Hoburg |
Y |
N |
PW |
Naomi Piyatissa |
Y |
N |
PW |
Joshua Sholander |
Y |
N |
PW |
Eric Williams |
Y |
Y |
RC |
Sarah Shapiro |
Y |
Y |
RC |
Sarah Imhof |
Y |
N |
RC |
Risa Weinstein |
Y |
Y |
RC |
Peter Kong |
Y |
N |
RC |
Jan Imhof |
Y |
Y |
RC |
Dawn Moffitt |
Y |
Y |
RC |
Dave Pinkus |
Y |
N |
RC |
Betsy Thorn |
Y |
Y |
RC |
Ben Shapiro |
Y |
Y |
RC |
Amy Warren |
Y |
N |
RE |
Tammy Ebbs |
Y |
N |
RE |
Stephen Reckford |
Y |
N |
RE |
Sarah Antine |
Y |
N |
RE |
Rachel Nambiar |
Y |
N |
RE |
Nico Stein |
Y |
N |
RE |
Natalie Billington |
Y |
N |
RE |
Mark Hutson |
Y |
N |
RE |
Lakshmi Levine |
Y |
N |
RE |
Kyleen Davis |
Y |
N |
RE |
Jennifer Chau |
Y |
N |
RE |
Deirdre Maloney |
Y |
N |
RE |
Courtney Hudson |
Y |
N |
RE |
Cory Wees |
Y |
N |
RE |
Chad Davis |
Y |
N |
RE |
Brigid Russell |
Y |
N |
RE |
Andrew Huck |
Y |
N |
RE |
Andrea Savage |
Y |
N |
RESC |
Nathaniel Kronisch |
Y |
N |
RESC |
Christina Jewett |
Y |
N |
RF |
Venus Fan |
Y |
N |
RF |
Steven Gottlieb |
Y |
N |
RF |
Sarah Graf |
Y |
N |
RF |
Nikki Schwartz |
Y |
N |
RF |
Michael Katsaros |
Y |
N |
RF |
Mary Lou Bruno |
Y |
N |
RF |
Marla Roeser |
Y |
N |
RF |
Liz Katsaros |
Y |
N |
RF |
Laura Gwyn |
Y |
N |
RF |
Koli Banik |
Y |
N |
RF |
Kate Coleman |
Y |
Y |
RF |
Joseph Woitach |
Y |
N |
RF |
Joann Rathbun |
Y |
N |
RF |
Jeff Shrader |
Y |
N |
RF |
Jane Martens |
Y |
N |
RF |
Henry Coyle |
Y |
N |
RF |
Erik Bertin |
Y |
N |
RF |
Cortney Gottlieb |
Y |
N |
RF |
Amy Palumbo |
Y |
N |
RH |
Sue Beals-Simon |
Y |
N |
RH |
Natalia Norko |
Y |
N |
RH |
Mitch Pavao-Zuckerman |
Y |
N |
RH |
Kevin Johnson |
Y |
Y |
RH |
Ken Pasquale |
Y |
N |
RH |
Daniel Santore |
Y |
N |
RH |
Dan Miller |
Y |
N |
RH |
Barnet Pavao-Zuckerman |
Y |
N |
SL |
Virginia Gergoff |
Y |
N |
SL |
Rosemary Thomas-Mohts |
Y |
N |
SL |
Rosemary Thomas-Mohtat |
Y |
N |
SL |
Meredydd Evans |
Y |
N |
SL |
Margaret Poppe |
Y |
N |
SL |
Lauren Roche-Garland |
Y |
N |
SL |
Kat Darzes |
Y |
N |
SL |
Jessica Norris |
Y |
N |
SL |
Doug Wheeler |
Y |
Y |
SL |
Desi Samios Ferat |
Y |
Y |
SL |
Andy Norris |
Y |
Y |
TA |
Toni Deedy |
Y |
N |
TA |
Stacy Azizirad |
Y |
N |
TA |
Stacey Adler |
Y |
N |
TA |
Sarah Porter |
Y |
Y |
TA |
Sarah Jones |
Y |
Y |
TA |
RoShan (Ro) Shirazi |
Y |
N |
TA |
Riley Porter |
Y |
N |
TA |
Rick Simpkins |
Y |
Y |
TA |
Reggie Brewington |
Y |
N |
TA |
Rachel Davis |
Y |
N |
TA |
Michelle Singletary |
Y |
N |
TA |
Michael Lenihan |
Y |
N |
TA |
Meghan Biss |
Y |
N |
TA |
Megan Lucena |
Y |
N |
TA |
Lindsay Huntemann |
Y |
N |
TA |
Larry Madison |
Y |
Y |
TA |
Kerie Keeton |
Y |
N |
TA |
Kathleen Anderson |
Y |
N |
TA |
Joy Brewington |
Y |
N |
TA |
Jeremy Kincaid |
Y |
N |
TA |
Jenny Wyne |
Y |
N |
TA |
Jennifer Lopez |
Y |
Y |
TA |
Jeffrey Shirazi |
Y |
N |
TA |
Jaime Camino |
Y |
Y |
TA |
Eilnaz Momenzadeh |
Y |
N |
TA |
Davida Gurstelle |
Y |
N |
TA |
David Biss |
Y |
Y |
TA |
Danielle D'Anna |
Y |
N |
TA |
Cathy Marzen |
Y |
Y |
TA |
Carolyn Simpkins |
Y |
Y |
TA |
Carole McHale |
Y |
N |
TA |
Brodny Hall |
Y |
N |
TA |
Bridget Bonanno |
Y |
N |
TF |
Tiffani Rogers |
Y |
N |
TF |
Stephanie Lewis |
Y |
N |
TF |
Maura Mulloy |
Y |
N |
TF |
Leilani Wheeler |
Y |
Y |
TF |
Chris Caponiti |
Y |
Y |
TF |
Alison Canning |
Y |
N |
WL |
Yoosung Kim |
Y |
N |
WL |
Sova Holmes |
Y |
N |
WL |
Rachel Dorfman |
Y |
N |
WL |
Mor Vimmer |
Y |
N |
WL |
Matt Silverman |
Y |
N |
WL |
Margaret Tomayko |
Y |
N |
WL |
Laurel Pantezzi |
N |
Y |
WL |
Katie Nannes |
Y |
N |
WL |
John Heaton |
Y |
N |
WL |
Joan Kubeluis |
N |
Y |
WL |
Jennifer Chiang |
Y |
N |
WL |
Hui Tang |
Y |
Y |
WL |
Holly Akli |
Y |
Y |
WL |
David Riker |
Y |
N |
WL |
Callie Heaton |
Y |
Y |
WL |
Arthur Felde |
Y |
N |
WL |
Andrea Richardson |
Y |
N |