Team Results

Division II Championship On July 20
Individual Results

Place Pool Diver Score Points
 
8 & Under Girls
1 RH Michelle Mazzara 89.20 11
2 RH Whitney Culver 68.20 9
3 MP Zoe Hsu 67.50 7
4 OF Maggie Menard 66.25 5
5 SL Ella Moore 65.05 3
6 EG Alexa Buss 63.30 1
7 NCC Lila Ben-Yehuda 60.90
8 NCC Audrey Gee 57.45
9 SL Julianna Ward 53.95
10 MP Caitlyn Robinson 53.30
11 OF Lila Biggs 48.55
12 FV Norah Solaiman 48.50
13 EG Navya Gupta 37.85
14 FV Avalene Smith 37.75
 
8 & Under Boys
1 NCC Dylan Imirowicz 79.10 11
2 MP Jon Bouker 76.45 9
3 FV Mark Henry 73.05 7
4 MP Andy Moore 64.80 5
5 NCC Alex Weng 64.20 3
6 EG William Stanish 63.35 1
7 SL Mason Norris 61.75
8 RH Leo Zalaya 59.25
9 FV Nikolaus Johnson 57.85
10 SL Zachary Parsia 56.05
11 RH Dyson Haaland 54.85
12 OF Devin Markert 52.15
13 OF Dain Phillips 47.10
 
9 - 10 Girls
1 SL Halia Kailukaitis 104.00 11
2 EG Julianna Cantrell 86.20 9
3 MP Saskia Gonzalez 85.70 7
4 EG Avery Max 82.45 5
5 SL Celia Bidwell 76.25 3
6 FV Jacqueline Friddle 75.80 1
7 MP Lily Hsu 71.90
8 FV Catalina King 70.50
9 NCC Charlotte Adams 66.90
10 OF Naomi Forsythe 64.80
11 RH Eliana Beals-Simon 50.35
12 RH Viviana Hammond 49.90
 
9 - 10 Boys
1 NCC Yianni Halkiotis 89.75 11
2 MP Ryan O'Connor 84.75 9
3 FV Daniel Fellman 75.30 7
4 SL Ethan Sundel 73.05 5
5 SL Christopher Winn 72.55 3
6 NCC Ryan Magnino 71.60 1
7 OF Spencer Walsh 67.15
8 EG Forge Pak 63.88
9 EG Jackson Buss 57.00
 
11 - 12 Girls
1 SL Genevieve Thibodeau 130.90 11
2 FV Sofie Leusch 125.60 9
3 NCC Samantha Willis 124.40 7
4 FV Maura Friddle 123.25 5
5 EG Caroline Cantrell 110.70 3
6 RH Ashley Tock 110.50 1
7 RH Marissa Kleckner 110.40
8 SL Allison Oussoren 109.95
9 EG Hannah Donner 97.75
10 NCC Megan Bickel 97.00
11 MP Meg Jones 93.10
12 MP Zoe Kaufmann 85.00
13 OF Kelsey Chaikin 69.05
 
11 - 12 Boys
1 RH Gregory Culver 177.60 11
2 RH Kyriakos Galanakos 110.95 9
3 MP Doug Cohen 106.85 7
4 FV Remy Poulin 105.35 5
5 FV TK King 104.40 3
6 SL Matthew Winn 94.65 1
7 MP Noah Solomon 88.95
8 SL Lex Levin 72.15
9 NCC Jacob Gee 68.95
10 EG Bernard Lojacono-Evans 64.50
 
13 - 14 Girls
1 SL Hannah Montau 219.50 11
2 MP Katie Stender-Moore 184.15 9
3 NCC Karina Smegal 163.45 7
5 RH Nora Zaytoun 142.15 3
6 NCC Helena Orrego 140.00 1
7 RH AnnaRose Nowaskey 138.40
8 OF Remi Jungreis 135.65
9 FV Madeleine Poulin 128.80
10 FV Ilana Frey-Kim 110.00
11 SL Josie Trujillo-Lederer 86.90
 
13 - 14 Boys
1 SL Stephen Jasinski 157.90 11
2 MP Cameron Jones 155.10 9
3 OF Quinn Mahoney 140.95 7
4 OF Jason Jungreis 138.20 5
5 SL William Smith 126.70 3
6 NCC Owen Walsh 115.45 1
7 EG Ben Stanish 105.50
 
15 - 18 Girls
1 EG Kali Becker 264.55 11
2 EG Elaina Faerber 237.70 9
3 SL Michaela Johnson 215.60 7
4 NCC Eva Lostumbo 160.05 5
4 OF Jackie Jacobson 142.60 5
 
15 - 18 Boys
1 MP Jack Crow 286.65 11
2 NCC Alki Halkiotis 191.75 9
3 FV Adam Snyder 187.50 7
4 OF Patrick Washington 187.20 5
5 SL Aaron Dane 163.80 3
6 FV Josh Friddle 157.55 1
7 OF Jessy Gendelman 156.75
8 SL Shane Sateri 149.45